ПРАВИЛА

  1. Організатор не несе відповідальності за неознайомлення Учасника з цими Правилами.
  2. Для участі в розіграші необхідно заповнити аплікаційну форму із правильно вказаними контактними даними.
  3. Період проведення розіграшу з 11 січня по 3 лютого 2021 року.
    1. Учасники Розіграшу не мають застережень стосовно передачі своїх персональних даних, в межах і для цілей цих Правил Організатору. Учасники погоджуються з тим, що їх дані, отримані Організатором, в Період проведення Розіграшу та занесені в базу даних, можуть бути в подальшому використані організатором без будь-яких часових обмежень, в тому числі з рекламними цілями – для відправлення інформації, повідомлень і таке інше. Обробка персональних даних про расове, етнічне походження, політичні, релігійні переконання, про членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров’я чи статевого життя – не здійснюється.
  4. Розіграш проводиться на всій території України (за винятком тимчасово окупованих територій та території проведення Операції об’єднаних сил) онлайн.
  5. Організатор не несе жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Розіграшу, в т.ч. інформації щодо контактів з ними. Всі негативні наслідки надання такої інформації несе відповідний Учасник Розіграшу.
  6. Переможець у розіграші призу обирається випадковим чином.
  7. Результати Розіграшу публікуються в соціальних мережі Instagram https://www.instagram.com/allstars_it_ukraine/
  8. Цей розіграш не є лотереєю, азартною або іншою, заснованою на ризику грою і учасники Розіграшу не несуть майнових ризиків, пов’язаних з участю в Розіграші. Процедура проведення Розіграшу не пов’язана з внесенням учасниками плати. Організатор не отримує винагороду від Учасників за участь в Розіграші.